HP222M250P550A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HP222M250P550A
JLCPCB Part #
C402618
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 2200uF 250V 35mm 55mm ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS