HP561M400P520A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HP561M400P520A
JLCPCB Part #
C402607
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 52mm 560uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS