DV470M025E055ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
DV470M025E055ETR
JLCPCB Part #
C402606
Package
SMD,D6.3xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 47uF 5.5mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS