KM330M100F115A
MFR.Part #
KM330M100F115A
JLCPCB Part #
C402588
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
100V 11.5mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 33uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS