LV330M025E055ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
LV330M025E055ETR
JLCPCB Part #
C402574
Package
SMD,D6.3xL5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25V 33uF 5.5mm 54mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS