GF102M035G250ECA
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GF102M035G250ECA
JLCPCB Part #
C402552
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
1000uF 10mm 25mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS