RV100M025B055ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
RV100M025B055ETR
JLCPCB Part #
C402540
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 25V 4mm 5.5mm 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS