SS101M025F050ETCLF
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
SS101M025F050ETCLF
JLCPCB Part #
C402539
Package
Plugin,D8xL5mm
Description
1000hrs@85℃ 100uF 108mA@120Hz 25V 3.5mm 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS