KM101M016C110ECA
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM101M016C110ECA
JLCPCB Part #
C402536
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
100uF 11mm 16V 2000hrs@105℃ 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS