GF471M025F115ETA
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GF471M025F115ETA
JLCPCB Part #
C402520
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 25V 3.5mm 470uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS