GF102M050I250ECAB
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GF102M050I250ECAB
JLCPCB Part #
C402515
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
1000uF 13mm 25mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS