BAS40-F2-0000HF
Extended
- Manufacturer
- Yangzhou Yangjie Elec Tech
- MFR.Part #
- BAS40-F2-0000HF
- JLCPCB Part #
- C3313202
- Package
- SOT-23
- Description
- 1V@40mA 200nA@30V 40V SOT-23 Schottky Diodes ROHS