MLP221M300EK0A
MFR.Part #
MLP221M300EK0A
JLCPCB Part #
C3308646
Package
Plugin,P=25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 220uF 25.4mm 300V 597mΩ ±20% Plugin,P=25.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded