MLP332M063EA0A
MFR.Part #
MLP332M063EA0A
JLCPCB Part #
C3308626
Package
Plugin,P=25.4mm
Description
-55℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 3300uF 5.8A@20kHz 63V 64mΩ@120Hz ±20% 插件,P=25.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded