WBR5-150A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
WBR5-150A
JLCPCB Part #
C3308352
Package
Plugin,D8.6xL22.4mm
Description
-10%~+100% -40℃~+85℃ 150V 2000hrs@85℃ 20mA@120Hz 5uF 62Ω@120Hz 插件,D8.6xL22.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS