WBR500-50A
MFR.Part #
WBR500-50A
JLCPCB Part #
C3308333
Package
Plugin,D13.2xL39.9mm
Description
-10%~+150% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 340mA@120Hz 500uF 50V 770mΩ 插件,D13.2xL39.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS