DS1077LZ-40+
MFR.Part #
DS1077LZ-40+
JLCPCB Part #
C3304401
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~3.6V 40MHz SOIC-8 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS