DS1050U-025
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS1050U-025
JLCPCB Part #
C3301071
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~5.5V 25kHz 50uA MSOP-8 Timers / Counters