DE1B3KX471KA4BP01F
MFR.Part #
DE1B3KX471KA4BP01F
JLCPCB Part #
C3294793
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 300V、440V 470pF X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS