IRLML0100TRPBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IRLML0100TRPBF
JLCPCB Part #
C3290628
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3W 1.6A 100V 13pF 2.5V 2.5nC@4.5V 220mΩ@10V 290pF SOT-23 MOSFETs ROHS