IPL60R225CFD7AUMA1
MFR.Part #
IPL60R225CFD7AUMA1
JLCPCB Part #
C3289364
Package
VSON-4-EP(8x8)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.015nF@400V 12A 225mΩ@4.9A,10V 23nC@10V 4.5V@240uA 650V 68W VSON-4-EP(8x8) MOSFETs ROHS