IPL60R085P7AUMA1
MFR.Part #
IPL60R085P7AUMA1
JLCPCB Part #
C3289358
Package
VSON-4
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 154W 2.18nF 37pF 39A 4V 51nC@10V 600V 85mΩ VSON-4 MOSFETs ROHS