IPL65R099C7AUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPL65R099C7AUMA1
JLCPCB Part #
C3289357
Package
VSON-4
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 128W 2.14nF@400V 21A 45nC@10V 4V@590uA 650V 99mΩ@10V,5.9A VSON-4 MOSFETs ROHS