ISZ019N03L5SATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ISZ019N03L5SATMA1
JLCPCB Part #
C3289332
Package
TSDSON-8FL
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9mΩ@10V 140pF 2.8nF 2V 30V 40A 44nC@10V N-Channel TSDSON-8FL MOSFETs ROHS