BSZ039N06NSATMA1
MFR.Part #
BSZ039N06NSATMA1
JLCPCB Part #
C3289327
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 18A、40A 2.1W、69W 2.5nF@30V 3.3V@36uA 3.9mΩ@20A,10V 34nC@10V 60V TSDSON-8 MOSFETs ROHS