BSZ067N06LS3GATMA1
MFR.Part #
BSZ067N06LS3GATMA1
JLCPCB Part #
C3289309
Package
TSDSON-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.2V 32pF 5.1nF 6.7mΩ@10V 60V 67nC@10V 69W 79A 940pF N-Channel TSDSON-8 MOSFETs ROHS