IPB011N04NGATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPB011N04NGATMA1
JLCPCB Part #
C3289302
Package
TO-263-7-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.1mΩ@100A,10V 180A 20nF@20V 250W 250nC@10V 40V 4V@200uA TO-263-7-3 MOSFETs ROHS