IPB180N03S4L01ATMA1
MFR.Part #
IPB180N03S4L01ATMA1
JLCPCB Part #
C3289299
Package
TO-263-7-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.05mΩ@100A,10V 17.6nF@25V 180A 188W 2.2V@140uA 239nC@10V 30V TO-263-7-3 MOSFETs ROHS