IPB120P04P404ATMA2
MFR.Part #
IPB120P04P404ATMA2
JLCPCB Part #
C3289271
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 P-Channel 120A 136W 14.79nF@25V 205nC@10V 3.8mΩ@100A,10V 40V 4V@340uA TO-263 MOSFETs ROHS