IPB80N04S306ATMA1
MFR.Part #
IPB80N04S306ATMA1
JLCPCB Part #
C3289261
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100W 3.25nF@25V 40V 47nC@10V 4V@52uA 5.4mΩ@80A,10V 80A TO-263 MOSFETs ROHS