IPB120N08S403ATMA1
MFR.Part #
IPB120N08S403ATMA1
JLCPCB Part #
C3289260
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 11.55nF@25V 120A 167nC@10V 2.5mΩ@100A,10V 278W 4V@223uA 80V TO-263 MOSFETs ROHS