IPB048N15N5LFATMA1
MFR.Part #
IPB048N15N5LFATMA1
JLCPCB Part #
C3289235
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8nF 150A 150V 23pF 313W 380pF 4.8mΩ@10V 4.9V 84nC@10V N-Channel TO-263-3 MOSFETs ROHS