IPB65R090CFD7ATMA1
MFR.Part #
IPB65R090CFD7ATMA1
JLCPCB Part #
C3289228
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 127W 2.513nF 25A 4.5V 40pF 53nC@10V 650V 90mΩ@10V TO-263-3 MOSFETs ROHS