IPI120N04S302AKSA1
MFR.Part #
IPI120N04S302AKSA1
JLCPCB Part #
C3289184
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 120A 14.3nF@25V 2.3mΩ@80A,10V 210nC@10V 300W 40V 4V@230uA TO-262-3 MOSFETs ROHS