IPI65R600C6XKSA1
MFR.Part #
IPI65R600C6XKSA1
JLCPCB Part #
C3289183
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 23nC@10V 3.5V 30pF 440pF 600mΩ@10V 63W 650V 7.3A TO-262-3 MOSFETs ROHS