IPD50R650CEAUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD50R650CEAUMA1
JLCPCB Part #
C3289175
Package
TO-252-3-344
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 15nC@10V 3.5V@150uA 342pF@100V 500V 650mΩ@1.8A,13V 69W 9A TO-252-3-344 MOSFETs ROHS