IPD70N10S312ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD70N10S312ATMA1
JLCPCB Part #
C3289162
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 11.1mΩ@70A,10V 125W 4.355nF@25V 4V@83uA 65nC@10V 70A TO-252 MOSFETs ROHS