IPD50N03S207ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD50N03S207ATMA1
JLCPCB Part #
C3289159
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 136W 2nF@25V 30V 4V@85uA 50A 68nC@10V 7.3mΩ@50A,10V TO-252 MOSFETs ROHS