IPD90N06S404ATMA2
MFR.Part #
IPD90N06S404ATMA2
JLCPCB Part #
C3289153
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10.4nF 128nC@10V 150W 150pF 2.54nF 3.8mΩ@10V 4V 60V 90A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS