IPD90N04S304ATMA1
MFR.Part #
IPD90N04S304ATMA1
JLCPCB Part #
C3289151
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 136W 3.6mΩ@80A,10V 40V 4V@90uA 5.2nF@25V 80nC@10V 90A TO-252 MOSFETs ROHS