IPD19DP10NMATMA1
MFR.Part #
IPD19DP10NMATMA1
JLCPCB Part #
C3289143
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 13.7A 140pF 186mΩ@10V 2nF 40pF 45nC@10V 4V 83W P-Channel TO-252-3 MOSFETs ROHS