IPD70R1K4P7SAUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD70R1K4P7SAUMA1
JLCPCB Part #
C3289134
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.4Ω@10V 158pF 22.7W 3.5V 4.7nC@10V 4A 700V TO-252-3 MOSFETs ROHS