IPD60R380E6BTMA1
MFR.Part #
IPD60R380E6BTMA1
JLCPCB Part #
C3289123
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+155℃ 1 N-channel 10.6A 3.5V 32nC@10V 380mΩ@10V 600V 700pF 83W TO-252-3 MOSFETs ROHS