IPS80R1K4P7AKMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPS80R1K4P7AKMA1
JLCPCB Part #
C3289104
Package
TO-251-3-11
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.4Ω@1.4A,10V 10nC@10V 3.5V@700uA 32W 4A 800V TO-251-3-11 MOSFETs ROHS