IPZ60R099C7XKSA1
MFR.Part #
IPZ60R099C7XKSA1
JLCPCB Part #
C3289090
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.819nF@400V 110W 22A 42nC@10V 4V@490uA 600V 99mΩ@9.7A,10V TO-247-4 MOSFETs ROHS