IPW65R125CFD7XKSA1
MFR.Part #
IPW65R125CFD7XKSA1
JLCPCB Part #
C3289063
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.694nF 125mΩ@10V 19A 36nC@10V 4.5V 650V 661pF 98W TO-247-3 MOSFETs ROHS