IPW65R110CFD7XKSA1
MFR.Part #
IPW65R110CFD7XKSA1
JLCPCB Part #
C3289042
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.942nF 110mΩ@10V 114W 22A 4.5V 41nC@10V 650V 751pF TO-247-3 MOSFETs ROHS