IPAN70R450P7SXKSA1
MFR.Part #
IPAN70R450P7SXKSA1
JLCPCB Part #
C3289039
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 10A 13.1nC@10V 22.7W 3.5V@120uA 424pF@400V 450mΩ@2.3A,10V 700V TO-220-FP MOSFETs ROHS