IPA95R450P7XKSA1
MFR.Part #
IPA95R450P7XKSA1
JLCPCB Part #
C3289018
Package
TO-220-FP
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.053nF@400V 14A 3.5V@360uA 30W 35nC@10V 450mΩ@7.2A,10V 950V TO-220-FP MOSFETs ROHS