IPA075N15N3GXKSA1
MFR.Part #
IPA075N15N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C3289014
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10pF 150V 39W 43A 4V 7.28nF 7.5mΩ@10V 849pF 93nC@10V TO-220-FP MOSFETs ROHS